Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 січня, 09:31:39

Чернігівський район назбирав 86 тисяч

05.12.2017   12:45

Починаючи з 20 листопада, на Чернігіщині відбувається акція людяності "Промінь надії"- масштабний проект зі збору коштів на додаткове обладнання для лінійного прискорювача в Чернігівському обласному онкологічному диспансері.

Жителі Чернігівського району усвідомлюють проблематику лікування онкологічних захворювань, тому активно розпочали збирати кошти. Адже відсутність  додаткового обладння - дозиметричного устаткування та комп'ютерного томографа - унеможливлює повноцінне функціонування лінійного прискорювача.

Кошти збирали всім районом. Руку допомоги простягнули  працівники Чернігівської РДА та її структурних підрозділів, Чернігівської центральної районної лікарні та районного центру ПМСД. Світ внесок людяності у проект зробили заклади освіти та культури району, жителі Петрушинської, Анисівської, Довжицької, Мохнатинської, Рудківської, Трисвятськослобідської, Киїнської, Старобілоуської, Халявинської, Слабинської, Пісківської територіальних громад.

Разом назбирали 86 003 грн, проте збір коштів триває й далі. Першого грудня в малій залі Чернігівської райдержадміністрації з участю голови райдержадміністрації Віктора Коржа та головного лікаря Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерія Зуба відбулась урочиста передача зібраних коштів на придбання необхідного обладнання.

Голова РДА Віктор Корж подякував Валерію Зубу за таку рішучість і відповідальність у своїй намірах, адже проект досить амбітний і потребує чималих коштів.  Втім  його реалізація дозволить якість лікування онкохворих підвищити на належний сучасний рівень та надасть змогу зберегти не одне людське життя.
 


За інформацією сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини