Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 18:04:55

Відбулось урочисте відкриття підйомної платформи в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті

02.12.2017   15:31

В Ніжинському дитячому будинку-інтернаті 1 грудня до Міжнародного дня інвалідів відбулось урочисте відкриття підйомної платформи.

На заході були присутні голова державної адміністрації Куліч В.П., перший заступник Ніжинського міського голови Олійник Г.М., народний депутат України Олександр Кодола з помічницею  Стратілат Т.М., Ніжинський Протоієрей Михайло Якубів настоятель церкви Святої Покрови.

Після урочистого відкриття підйомної платформи в актовій залі голова державної адміністрації Куліч В.П. вручив дітям-інвалідам подарунки, іграшки, солодощі та фрукти.

Вихованці та підопічні будинку-інтернату продемонстрували перед гостями свої здібності в декламуванні віршів, виконанні українського танка та шумового оркестру.

На згадку про приїзд гості отримали від вихованців роботи, виготовлені своїми руками.

Розважальну святкову програму продовжили волонтери-аніматори з м.Чернігова.

Кошти на оплату підйомної платформи в сумі 714,2 тис. було виділено розпорядженням голів обласної державної адміністрації та обласної ради від 16 березня 2017 року № 14.

Закупівля підйомної платформи відбувалась через систему «ProZorro»  декілька разів. Переможцем став ТОВ «УНІАР-Авто» м.Львів, яке виготовило платформу за проектом та розрахунками 2016 року.

Підйомник призначено для  піднімання та опускання у вертикальному напрямку осіб з фізичними вадами. Виготовлений (гідравлічний підіймач) у відповідності припису і дерективи 2006/42WE європейського парламенту від 17 травня 2006 року. Система контролю за якістю відповідає нормі ISO9001:2000.

Адміністрація НДБІ та підопічні закладу висловлюють щиру подяку обласній державній адміністрації, волонтерам та всім небайдужим людям, хто прийняв участь в реалізації даного проекту та жив мрією про підйомну платформу.

Вихованці та підопічні IV профілю з обмеженими фізичними можливостями на візочках тепер мають безперешкодний (щоденний) доступ до кабінетів логопеда та ЛФК, комп'ютерного класу, актової та спортивного залів, їдальні, які розташовані на другому поверсі з появою підйомної платформи, що сприятиме їх соціалізації, підвищенню життєвої компетентності та реабілітації.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках 14:39

У Прилуках реалізовується проєкт Північно Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО (NEFCO) з термомодернізації закладів освіти та модернізації вуличного освітлення.

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини