Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 червня, 20:04:54

На Чернігівщині випробовували новітню методику для українського війська

02.12.2017   10:28

В селищі Десна на базі 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України закінчились навчання з керівним складом військових вишів та навчальних центрів по впровадженню сучасної методики фахової підготовки військових.

- Той передовий досвід ведення бойових дій, який був, який зараз є в зоні антитерористичної операції акумульовано в нашому навчальному центрі і з врахуванням нього внесені зміни в відповідні програми підготовки з метою відпрацювання єдиного порядку проведення і правильності єдиної методики та, яка в подальшому надасть можливість готувати військовослужбовців як в навчальних центрах, так і в бойових частинах в районах відведення, - зазначив начальник  169 навчального центру Віктор Ніколюк.

Основні складові навчання – це бойових досвід, практика та якість підготовки.  За новою  методикою час підготовки воїнів буде зменшений, при цьому кількість навчальних годин збільшиться, що надасть можливість в найкоротші строки готувати військовослужбовців.

В подальшому, при успішних показниках випробування, сучасну фахову методику підготовки бійців буде впроваджено в усіх навчальних закладах  Збройних Сил України.


Ігор Березинський

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Матеріальна допомога для чернігівців, квартири яких постраждали внаслідок війни 12:29

24 червня 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 104 мешканцям багатоповерхових будинків, житло яких було зруйноване або пошкоджене внаслідок російської військової агресії.

З початку 2025 року чернігівські енергетики замінили 39 електроопор, пошкоджених через ДТП 12:07

39 електроопор довелося замінити чернігівським енергетикам з початку 2025 року «завдяки» любителям швидкої або не зовсім керованої їзди.

Збитки екології внаслідок ракетного удару по підприємству в Чернігові становили понад 600 мільйонів гривень 11:25

Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області продовжують фіксувати наслідки військової агресії рф, які, на жаль, зростають.

Випускники з числа пільгових категорій отримають матеріальну допомогу 10:34

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 24 червня 2025 року погодив надання одноразової матеріальної допомоги 24 випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти м. Чернігова, які належать до пільгових категорій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини