Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 22:50:11

Вищий господарський суд України підтримав позицію прокуратури області

14.11.2017   07:48

Органи прокуратури Чернігівщини вживають заходи представницького характеру з метою повернення державі майна, незаконно переданого без згоди уповноважених державних органів влади.

Так, у користуванні одного із підприємств області протягом тривалого часу за незаконним договором перебувало державне майно – 108 гідротехнічних споруд на декількох водних об’єктах Чернігівського району.

За позовом прокуратури області про визнання недійсним договору зберігання майна, який в порушення законодавства укладено без згоди Фонду державного майна України, судом вказаний договір визнано недійсним.

У подальшому судами апеляційної та касаційної інстанцій підтримано позицію прокурора про безпідставність перебування цього майна у користуванні приватної структури.

Незважаючи на набрання судовими рішеннями законної сили приватне підприємство звернулося до суду із заявою про визнання частки у державному майні.

За результатами розгляду Київський апеляційний господарський суд відмовив у задоволені позову приватного суб'єкта господарювання.

Його позицію підтримав і Вищий господарський суд України, який 31.10.2017 розглянувши справу, відмовив у задоволенні касаційної скарги приватного товариства.

Відтак, завдяки послідовній та принциповій позиції прокуратури області 108 гідротехнічних споруд залишилися перебувати у власності держави.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини