Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 12:38:53

Ігор Вдовенко ознайомився із роботою оновленої автоматизованої системи інтелектуального відеоконтролю на пункті пропуску "Нові Яриловичі"

10.11.2017   10:05

Перебуваючи 8 листопада з робочим візитом на прикордонній Ріпкинщині, голова обласної ради Ігор Вдовенко побував на міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі – Нова Гута» на українсько-білоруському кордоні. Віднедавна тут досить успішно реалізується Проект щодо створення автоматизованої системи інтелектуального відеоконтролю.

Метою цієї ініціативи, що фінансується Європейським Співтовариством у рамках флагманської ініціативи "Східне партнерство", є підтримка України та Білорусі у підвищенні рівня законної торгівлі, транскордонного співробітництва та загальної безпеки на спільному кордоні.

Експеримент передбачає поєднання межі зон прикордонного та митного контролю, зупинку автомобіля лише один раз, перевірку подорожуючих без виходу з автомобіля, обмін інформацією між відомчими базами даних ДПСУ та ДФС.

Результатом проведення експерименту стане скорочення часу проходження контрольних процедур, усунення дублювання інформації у базах ДФС та ДПСУ, зменшення фактору людського впливу під час проведення контрольних процедур, що в свою чергу передбачає мінімізацію корупційних ризиків

Побачивши роботу оновленої системи в дії, Ігор Вдовенко високо відзначив її ефективність, зручність, необхідність та актуальність її впровадження в сьогоднішніх умовах, адже вона покликана сприяти не лише посиленню безпеки державного кордону між Україною, зокрема Чернігівською областю, та Республікою Білорусь, його облаштуванню й оснащенню сучасним інженерним обладнанням, а й має на меті полегшити та зробити більш комфортним процес в'їзду і виїзду закордон громадян обох сусідніх країн.


Довідково:
Проект створення автоматизованої системи інтелектуального відеоконтролю в міжнародному автомобільному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі – Нова Гута» на білорусько-українському кордоні (проект ІВКО) фінансується Європейським Співтовариством в рамках Флагманської Ініціативи Східне партнерство. Східний регіон сусідства ЄС.
Країни-бенефіціари - Білорусь та Україна.
Замовником виступає Міжнародна організація з міграції (МОМ).
Вартість проекту становить 800 тис. євро на умовах співфінансування.



Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини