Поліція розслідує факт тяжкого побиття чоловіка
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом нанесення жителем району своєму знайомому умисних тяжких тілесних ушкоджень, в результаті яких чоловік впав у кому.
6 листопада до Ріпкинської центральної районної лікарні каретою швидкої медичної допомоги у стані коми було доставлено мешканця Ріпкинського району. Медики діагностували у пацієнта закриту черепно-мозкову травму та внутрішньочерепну гематому.
На місці події слідчо-оперативна група та кримінальна поліція встановили, що напередодні постраждалий разом із дружиною та односельцем розпивали спиртні напої. В ході застілля між чоловіками виник конфлікт, який переріс у бійку. Під час з’ясування стосунків вони наносили один одному удари ногами та руками по тулубу та обличчю. Після чергового удару по голові потерпілий знепритомнів і впав у кому.
Поліція затримала кривдника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.