Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 18:53:01

Не допущено незаконної передачі у користування приватній структурі державного майна - 108 гідротехнічних споруд

28.10.2017   07:57

Органи прокуратури Чернігівщини продовжують вживати заходів представницького характеру з метою повернення державі майна, незаконно переданого без згоди Фонду державного майна України.

Так, у користуванні одного із підприємств області протягом тривалого часу за незаконним договором перебувало державне майно – 108 гідротехнічних споруд на декількох водних об’єктах Чернігівського району.

За позовом прокуратури області про визнання недійсним договору зберігання майна, який в порушення законодавства укладено без згоди Фонду державного майна України, судом вказаний договір визнано недійсним.

У подальшому судами апеляційної та касаційної інстанцій підтримано позицію прокурора про безпідставність перебування цього майна у користуванні приватної структури.

Незважаючи на набрання судовими рішеннями законної сили приватне підприємство у серпні поточного року звернулося до суду із заявою про перегляд ухвалених судових рішень за нововиявленими обставинами.

За результатами розгляду Київський апеляційний господарський суд відмовив у задоволені заяви приватного суб'єкта господарювання.

Відтак, завдяки послідовній та принциповій позиції прокуратури області 108 гідротехнічних споруд залишилися перебувати у власності держави.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини