Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 серпня, 15:22:04

Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло невідомої особи

25.09.2017   14:55

25 вересня о 00:05 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних нежитлових будинків у с. Крути, що за 18 кілометрів від райцентру.

За викликом до місця події оперативно прибуло відділення 16-ї державної пожежно-рятувальної частини та сільські вогнеборці з сіл Крути та Бурківка. На час їх прибуття в середині будівлі спостерігалося сильне задимлення, а на горищі відбувалося інтенсивне горіння.

Спільними діями вогнеборців пожежу о 00:50 було локалізовано та о 01:56 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю по всій площі будівлі.

Під час гасіння на горищі будинку було виявлено обгоріле тіло невідомої особи. Причина пожежі з'ясовується.

До гасіння пожежі  залучалось 9 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки.


УДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Гончарівській громаді запрацювало відділення стаціонарного догляду 13:06

Цьогоріч у червні на базі Гончарівського ЦНСП запрацювало відділення стаціонарного догляду. З робочим візитом його відвідав начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Робота є!

Робота є! 12:56

За сім місяців поточного року 2,7 тис. роботодавців області поінформували службу зайнятості про наявність вільних робочих місць. Загальна кількість заявлених ними вакансій склала майже 6 тисяч.

Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко — бронзова призерка Всесвітніх ігор-2025! 12:24

З 7 до 17 серпня у місті Ченду (Китай) тривають Всесвітні ігри-2025.

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси 11:18

Під час санкціонованого обшуку в одному з домогосподарств Ніжинського району поліцейські виявили та вилучили ручні гранати із запалами, патрони та пістолет. Зловмисника затримано, йому загрожує до 7 років позбавлення волі.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія мотоцикла, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу у 11 разів 11:16

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 32-річного водія мотоциклу, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини