Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 18:20:08

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

25.09.2017   09:11Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 вересня до 8:00 25 вересня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме:  3 дорожньо-транспортні пригоди, 5 пожеж та 1 випадок знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.  Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 7 осіб постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 3:

- в смт Понорниця Коропського району по вул. Гагаріна о 22 год. 20 хв. 23 вересня водій мопеда "Viper Active МТ 125-3" (особа встановлюється) здійснив наїзд на пішохода, який рухався узбіччям дороги у попутному напрямку. Внаслідок пригоди пішохід отримав легкі тілесні ушкодження, особа водія встановлюється;

- в с. Томашівка Ічнянського району на автодорозі (Р-68) Ічня-Ніжин об 11 год. 33 хв. 24 вересня водій автомобіля "Dacia Logan"   при зустрічному роз’їзді, на заокругленій ділянці дороги, здійснив лобове зіткнення з автомобілем "Кіа Сerato". Внаслідок пригоди обидва водія та три пасажири автомобіля "Dacia Logan"  отримали травми.  Постраждалим надана необхідна медична допомога;

- в м. Чернігові на нерегульованому перехресті проспекту Миру та вулиці Лісковицької о 14 год. 30 хв. 24 вересня водій мотоцикла марки "Spark SP 125 C-3" не справився з керуванням та допустив падіння мотоцикла на асфальтове покриття дороги. Внаслідок падіння водій отримав травми та був госпіталізований до травматологічного  відділення Чернігівської міської лікарні №2.


Пожежі в житловому секторі – 5, на місці пожежі виявлено тіло людини (особа встановлюється).


Знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни
– 1:

Групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області  о 12 год. 24 вересня було знищено 1 артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено о 12 год. 40 хв. 23 вересня в лісовому масиві біля с. Мала  Кошелівка  Ніжинського району.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –12 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка –  10 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 24 вересня до 20 години 25 вересня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний 7-12 м/с. Температура по області вночі 8-13° тепла, вдень 18-23º тепла.
По Чернігову без опадів. Температура вночі 10-12º тепла, вдень 18-20º тепла.

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини