Вуличка-рушник у Седневі
Напередодні Дня Незалежності України музейна вуличка просто неба в Седневі перетворилася ще і на вуличку-рушник.
З появою біля козацької Георгіївської церкви світлин з минулого та репродукцій картин художників, які малювали Седнів, вуличка довжиною в 42 метри з вересня 2016 року постійно оновлюється.
Численні відвідувачі історичної пам’ятки відзначають вдале вирішення наповнення навколишнього середовища біля старої дерев’яної церкви. Все це стало можливим завдяки настоятелю церкви о.Тімона. Він та його родина, парафіяни та небайдужі мешканці Седнева хочуть, щоб Георгіївська церква збагачувала відвідувачів як духовно так і мистецьки.
Ще раніше ми з настоятелем церкви обговорювали пропозицію щодо створення на вуличці визирунків українського рушника. Вирішили, що це повинно статися до Дня незалежності України та ще присвятити її створення до ювілеїв українських діячів Іллі Шрага (до 170-річчя відомого земляка краєзнавець Ярослав Волерт виготовив сувенірну листівку) та Левка Лук’яненка.
Заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Андрій Курданов
Останні новини Чернігівщини
Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36
До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.
Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15
З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 12:44
26 березня близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.
У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12
Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.
Чернігів — не дошка для оголошень: порушника правил благоустрою притягнуто до відповідальності 11:45
Інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» зафіксували випадки масового несанкціонованого розміщення рекламних оголошень на електроопорах міста.