На злочинця на кордоні вдягнули кайданки…
В міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» в пішому порядку прибув 23-річний громадянин Молдови.
При проходженні ним паспортного контролю спрацювала база даних Інтерполу.
В результаті перевірки встановлено, що цей громадянин розшукується на батьківщині за скоєння злочину передбаченого статтею 190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу Республіки Молдова.
Згідно наданого Інтерполом статусу громадянин був затриманий та після проведення відповідних заходів переданий співробітникам Ріпкинського відділення Національної поліції ГУ в Чернігівській області.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В. Дудко
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.