У Чернігові на міському пляжі "Золотий берег" працював мобільний навчально-консультаційний пункт
3 серпня у місті Чернігові на березі річки Десни в районі міського пляжу «Золотий берег» працював мобільний навчально-консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Профілактичний захід на тему «Безпека на воді» проводився з метою попередження травмування та загибелі людей на водних об'єктах.

Фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, міського відділу УДСНС України у Чернігівській області, а також обласної рятувально-водолазної служби навчали містян основним вимогам безпечного відпочинку на водоймах.
Зокрема, рятувальники розповіли, як уникнути нещасних випадків на воді, основні причини загибелі людей, що робити при перегріванні організму в результаті тривалого перебування на сонці, а також навели приклади трагічних випадків, що мали місце на території області.
Робота була організована таким чином, щоб кожен відвідувач пункту зміг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення з питань особистої безпеки.
На березі Десни фахівці обласної рятувально-водолазної служби продемонстрували водолазне спорядження, практично показали порядок рятування потопаючого та використання рятувальних засобів. Окремо рятувальники зупинилися на наданні першої допомоги постраждалому.
Кожен відвідувач навчально-консультаційного пункту отримав від рятувальників тематичні пам'ятки з питань безпеки життєдіяльності.
Активність як дорослих, так і дітей під час проведення заходу, говорить про високий рівень зацікавленості та відповідальності кожного, хто дійсно дбає про свою безпеку та безпеку оточуючих.
Мета заходу була досягнута – люди ще раз повторили такі прості, однак важливі правила безпеки на воді.
НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).