Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 08:56:04

У Чернігові на міському пляжі "Золотий берег" працював мобільний навчально-консультаційний пункт

04.08.2017   07:57

3 серпня у місті Чернігові на березі річки Десни в районі міського пляжу «Золотий берег» працював мобільний навчально-консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Профілактичний захід на тему «Безпека на воді» проводився з метою попередження травмування та загибелі людей на водних об'єктах.

Фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, міського відділу  УДСНС України у Чернігівській області, а також обласної рятувально-водолазної служби навчали містян основним вимогам безпечного відпочинку на водоймах.

Зокрема, рятувальники розповіли, як уникнути нещасних випадків на воді, основні причини загибелі людей, що робити при перегріванні організму в результаті тривалого перебування на сонці, а також навели приклади трагічних випадків, що мали місце на території області.

Робота була організована таким чином, щоб кожен відвідувач пункту зміг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення з питань особистої безпеки.

На березі Десни фахівці обласної рятувально-водолазної служби продемонстрували водолазне спорядження, практично показали порядок рятування потопаючого та використання рятувальних засобів. Окремо рятувальники зупинилися на наданні першої допомоги постраждалому.

Кожен відвідувач навчально-консультаційного пункту отримав від рятувальників тематичні пам'ятки з питань безпеки життєдіяльності.

Активність як дорослих, так і дітей під час проведення заходу, говорить про високий рівень зацікавленості та відповідальності кожного, хто дійсно дбає про свою безпеку та безпеку оточуючих.

Мета заходу була досягнута – люди ще раз повторили такі прості, однак  важливі правила безпеки на воді.


НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19 08:49

11 960 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 1 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 088 дітей та 207 медпрацівників.

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури 08:41

Рік тому під надійну охорону Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшли всі судові установи, які відправляють правосуддя в обласному центрі.

В Україні з 1 грудня зростуть виплати для безробітних і пенсія

В Україні з 1 грудня зростуть виплати для безробітних і пенсія 08:37

В Україні 1 грудня втретє за рік зросте розмір прожиткового мінімуму, від якого залежить багато соціальних виплат, зокрема пенсії та допомога на дітей.

Нові карантинні правила, ситуація з киснем та вакцинацією: брифінг заступниці голови ОДА Жанни Шерстюк

Нові карантинні правила, ситуація з киснем та вакцинацією: брифінг заступниці голови ОДА Жанни Шерстюк 08:30

Кабінет Міністрів України 24 листопада змінив правила карантину, що набудуть чинності менш ніж за тиждень — 6 грудня.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:28

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 листопада по 8:00 01 грудня 2021 року