Вартові доріг виявили водія який використовував підроблене посвідчення водія
8 липня на території Ріпкинського району в с.Олешня поліцейські за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «CHEVROLET AVEO» під керуванням 23-річного киянина.
При перевірці документів встановлено, що водійське посвідчення яке надав для перевірки керманич має явні ознаки підробки.
Для подальшого з'ясування всіх обставин на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Ріпкинського відділу поліції.
Подію зареєстровано в журналі єдиного обліку.
По даному факту відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого статтею 358 ч.4 Кримінального кодексу України. (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, арешт до 6 місяців або обмеження волі до 2 років.
В поточному році під час нагляду за дорожнім рухом поліцейськими виявлено 3 факти, використання водіями підробленого посвідчення водія.
Управління превентивної діяльності ГУНП України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.