Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 15:11:47

Кримінальна поліція Чернігівщини розкрила вбивство 92-річної жінки

01.07.2017   13:55

Підозрюваний позбавив життя стареньку з корисливих мотивів, а коли в господі не знайшов нічого цінного, переховувався від правосуддя на Закарпатті.

20 червня до Ріпкинського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області зателефонував житель Любеча і повідомив про смерть своєї бабусі, яку напередодні увечері бачив живою-здоровою.

Більше того, в помешканні явно була стороння особа, яка спочатку вибила двері, зв’язала руки господині, а потім щось ретельно шукала в хаті, залишивши після себе безлад.

На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції на чолі з керівництвом. Оперативники оглянули тіло старенької, прикрите подушками, й припустили, що бабусю задушили. Пізніше це підтвердить і судмедекспертиза.

Родичі загиблої розповіли, що заощадження потерпіла зберігала у них, тож грошей у хаті практично не було, як і коштовностей чи цінних речей.

Оперативники карного розшуку Ріпкинського відділення поліції разом із колегами з Головного управління Нацполіції почали ретельно перевіряти всіх, хто колись мав проблеми із законом, спілкувалися із сусідами та спостережливими селянами. Крок за кроком кримінальна поліція звужувала коло підозрюваних. До того ж, у сищиків був цінний доказ, випадково загублений вбивцею. Він у результаті відіграв дуже важливу роль в розкритті злочину.

Провівши величезну розшукову роботу, оперативники спочатку вийшли на справжнього власника знайденого унікального речового доказу, а від нього дізналися про чоловіка, який дуже цікавився цим предметом і міг його викрасти за тривалої відсутності господаря.
Чоловік цей неодноразово потрапляв у поле зору поліції за дрібні правопорушення як у своїх краях, так і в сусідніх областях. Цього ж разу, як встановили поліцейські, підозрюваний виїхав аж на Закарпаття, прагнучи сховатися від правосуддя. Там його і затримали досвідчені оперативники карного розшуку поліції Чернігівщини. Зловмисник зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення, йому повідомлено про підозру.

Зі слів затриманого, він збирався викрасти метал з нежилої хати. Вибив двері, зайшов всередину, а там - бабуся. Тоді зловмисник зв’язав її, а потім задушив. Обнишпорив усі закутки, шафи та схованки, але нічого цінного в помешканні так і не знайшов.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство) - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна у випадку, передбаченому пунктом 6 частини другої цієї статті.

Лиходію обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини