Піротехніки ДСНС знищили 16 небезпечних знахідок часів минулих війн
22 травня о 16:55 фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищили дві протитанкові міни (ТМІ-35), які напередодні виявив місцевий житель при проведенні земляних робіт неподалік с. Зелена Поляна Коропського району.
Того ж дня, на відкритій території біля с. Рудня Козелецького району місцевий житель виявив небезпечні предмети та повідомив про це до Служби порятунку "101". Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідки, як 5 мінометних мін калібром 82 мм та 9 підривників до артилерійських снарядів часів минулих війн.
Піротехніки спецавтомобілем транспортували боєприпаси у безпечне місце за межами населеного пункту та о 18:30 знищили їх шляхом контрольованого підриву.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.