Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 22:48:29

Поліція вилучила з незаконного обігу три гранати і набої

12.05.2017   07:50

В селищі Десна Козелецького району за інформацією військової служби правопорядку поліція виявила біля місцевого кафе пакет з ручними гранатами та набоями до автоматичної зброї.

9 травня до поліції надійшла інформація з військової служби правопорядку, що у селищі Десна Козелецького району неподалік місцевого кафе виявлено пакет, в якому попередньо знаходяться три корпуси ручних осколкових гранат "Ф-1" та три бойових запали. Зі слів свідків, пакет залишив невідомий.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Козелецького відділення поліції та вибухотехніки. Інформація підтвердилася, фахівці дійсно виявили на узбіччі лісосмуги пакет з трьома корпусами гранат "Ф-1", запалами до них та майже півтори сотні набоїв калібру 5,45мм до автоматичної зброї.

Зважаючи на значну корозію запалів, вибухотехніки знищили їх на місці. Гранати і набої направлені на експертизу.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Триває досудове розслідування.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини