Прокуратура вимагає стягнути понад 1,5 млн. грн. на користь бюджету
Органами прокуратури області значна увага приділяється захисту інтересів держави у бюджетній сфері.
Так, за результатами вивчення стану додержання бюджетного законодавства встановлено, що керівник одного з товариств, діючи всупереч інтересам держави та порушуючи вимоги податкового законодавства, упродовж 2009-2012 років укладав нікчемні угоди по неіснуючих фінансово-господарських операціях із суб'єктами господарювання з ознаками фіктивності, що знаходилися в м. Києві.
Усвідомлюючи протиправний характер своїх дій та бажаючи уникнути від сплати до державного бюджету податкових платежів, підприємець умисно не сплатив податок на додану вартість в сумі майже 1 млн. грн.
Вказаний факт підтверджено судом у ході розгляду кримінального провадження, зареєстрованого за вказаним фактом.
З метою поновлення порушених економічних інтересів держави, прокуратура області звернулася з позовом до суду про стягнення до бюджету, з урахуванням штрафних санкцій, понад 1,5 млн. грн. несплачених податків.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.