Підбито підсумки роботи центрів з надання безоплатної правової роботи за 1-й квартал
28 квітня у м. Чернігів відбувся круглий стіл на тему «Результати роботи за перший квартал центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги».
На заході були присутні директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська, директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко, директор Ніжинського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бригинець, директор Менського місцевого центру з надання БВПД Анатолій Єрмоленко, а також громадські діячі, адвокати та представники засобів масової інформації.
Вступне слово сказала директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Ірина Протченко. Вона подякувала присутнім за співпрацю і плідну роботу у цьому кварталі.
Її слова доповнив начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, який підкреслив, що працювати з центрами надання БВПД це насправді дуже приємно і результативно.
Про результати роботи Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області розповіла заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська. Вона зазначила, що за 1-й квартал у кримінальному процесі було 103 випадки захисту осіб, затриманих за підозрою у скоєнні злочину; 15 - випадків захисту осіб, до яких застосовано адміністративні затримання або арешт; 254 - випадків захисту за призначенням у кримінальних провадженнях; 48 - випадків захисту за призначенням у кримінальних провадженнях.
Результати роботи Чернігівського МЦ з надання БВПД презентував директор центру Володимир Бобруйко. В своєму виступі він зауважив, що за поточний період до центру звернулося 1042 особи з них: громадяни України — 103 та 11 іноземців.
Якщо говорити за статевою різницею, то: чоловіки — 419 (40 %) та жінки — 623 (60 %). За віком на момент звернення: до 18 років — 7 (1 %), від 18 до 35 років — 237 (22 %), від 35 до 60 років — 498 (48 %) та понад 60 років — 300 (29 %).
Більш докладніше ви можете дізнатися передивившись презентацію тут.
Про роботу Менського МЦ з надання БВПД розповів директор Анатолій Єрмоленко. Він підкреслив, що за 1-й квартал до центру звернулося 680 клієнтів (854 звернень) з них: до 18 років – 5 осіб, від 18 до 35 – 131 особа, від 35 до 60 – 378 осіб, від 35 до 60 – 166 осіб.
Директор Ніжинського МЦ з надання БВПД Володимир Бригинецьрозповів, що за 1-й квартал було зареєстровано 2137 звернень клієнтів, 1880 особам було надано правову консультацію, 257 із низ написали письмову заяву про надання БВПД
Наприкінці зустрічі присутні надали вичерпні відповіді на всі запитання та окреслили пріоритетні завдання на другий квартал.
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.