Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 18:41:43

СБУ затримала двох торгівців боєприпасами

14.04.2017   08:07

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали у Прилуках на Чернігівщині двох торгівців боєприпасами.

Правоохоронці встановили, що частину засобів ураження спільники привезли з району проведення антитерористичної операції, іншу знайшли під час незаконних розкопок у місцях бойових дій періоду Другої світової війни.
   
Оперативники спецслужби затримали одного із зловмисників згідно із ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час продажу сотні патронів калібру 7,62 мм.
   
Під час обшуків у місцях проживання торгівців, співробітники СБ України вилучили дві гранати Ф-1 із запалами, майже три кілограми артилерійського та балістичного пороху, понад вісімсот набоїв різного калібру, зокрема до автомату Калашникова, крупнокаліберного кулемету, пістолетів Макарова та ТТ, велику кількість холодної зброї.
   
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
   
Триває досудове слідство.
 

Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини