Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 15:29:55

Триває слідство, спрямоване на всебічне та неупереджене дослідження фактів отримання неправомірної вигоди одним із депутатів обласної ради

14.04.2017   07:58Агенцiя

У засобах масової інформації висвітлено про розслідування органами прокуратури кримінального провадження за фактом отримання неправомірної вигоди одним із депутатів обласної ради.

Зважаючи на суспільне значення вказаної події, інформуємо, що на даний час під процесуальним керівництвом прокуратури області у кримінальному провадженні тривають процесуальні дії, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження усіх обставин кримінального правопорушення.

Крім того, проводиться комплекс інших слідчих (розшукових) дій, спрямованих на фіксацію злочинної діяльності та встановлення усіх осіб, причетних до вказаного злочину.

Зокрема сьогодні, 13 квітня, проведено ряд слідчих дій (обшук, допити), у тому числі на виконання ухвали суду. 

З урахуванням зібраної доказової бази прокурором області Володимиром  Комашком, відповідно до вимог ст. ст. 480, 481 Кримінального  процесуального кодексу України, буде прийняте відповідне процесуальне рішення.

В черговий раз звертаємо увагу, що відповідно до вимог Конституції  та Закону України «Про прокуратуру» діяльність органів прокуратури здійснюється відкрито і гласно, ґрунтується на засадах законності, справедливості, неупередженості, об’єктивності та політичної нейтральності.

Наголошуємо, що органи прокуратури є незалежними у своїй діяльності  від будь-яких службових та окремих осіб, як при прийнятті рішень щодо реєстрації кримінального провадження, його перебігу, в тому числі й при прийнятті конкретних процесуальних рішень.

Принагідно повідомляємо, що невдовзі планується виконання ще ряду процесуальних дій і в інших кримінальних провадженнях за участі окремих  представників місцевого самоврядування.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини