Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 21:48:27

Від завтра автобусу № 29 не буде. Натомість будуть додаткові тролейбуси № 5

07.04.2017   15:02

Від початку дії нової транспортної мережі міста два рази було оголошено конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 29 «Подусівка – Завод Автодеталь», але жоден перевізник не подав документів та відмовився обслуговувати даний маршрут.

Це пов’язано зі збитковістю перевезень на даному напрямку. Також не вплинула позитивно на рентабельність маршруту й зміна його кінцевої від зупинки «Завод «Автодеталь» на вулицю Єськова. Управління транспорту та зв’язку міської ради, як організатор перевезень, залучило тимчасового перевізника для обслуговування маршруту.

Строк дії тимчасового договору спливає 7 квітня 2017 року. Тому питання подальшої перспективи даного маршруту було винесено на розгляд координаційної ради з питань організації транспортного забезпечення населення м. Чернігова, яке відбулось 6 квітня 2017 року, де було прийнято рішення про припинення руху автобусів маршруту «Подусівка – Завод Автодеталь» з 8 квітня 2017 року.

Відсутність автобусного маршруту №29 буде компенсовано збільшенням рухомого складу на тролейбусному маршруті №5 «Подусівка - Хімволокно».

Та з метою збереження транспортного сполучення між районом вул. Єськова, районом Ремзавод та комплексом медичних закладів, що знаходяться в районі Чернігівської обласної лікарні, з 8 квітня 2017 року буде внесено зміни до схеми автобусного маршруту загального користування № 26 «вул. Волковича - Яцево» – перенесено кінцеву з вул. Волковича на вул. Стрілецьку та впроваджено новий шлях проходження: в прямому напрямку: вул. Стрілецька – вул. Єськова - вул. Михалевича – пр. Миру – далі за маршрутом та в зворотному напрямку: Яцево – за маршрутом – пр. Миру – вул. Михалевича – вул. Єськова – вул. Стрілецька (кінцева).

Дане рішення було прийняте також на засіданні координаційної ради з питань організації транспортного забезпечення населення м. Чернігова.


За інформацією управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.