Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 13:36:00

На Корюківщині запрацював кабінет комп’ютерної томографії

07.04.2017   11:38

Відтепер у Корюківській центральній районній лікарні пацієнти можуть пройти обстеження на комп’ютерному томографі.

Сучасний комп’ютерний томограф АКТИВІОН-16 дає можливість лікарям призначити хворому більш ефективне лікування.

З направленням відповідного спеціаліста (терапевта, хірурга, невропатолога, сімейного лікаря), де зазначатиметься діагноз і мета дослідження, обстеженню підлягатимуть особи з порушеннями мозкового кровообігу та його наслідками, травмою та посттравматичними станами будь-якої локалізації, захворюваннями кістково-суглобової системи та хребта, запальними та системними ураженнями органів грудної клітки та черевної порожнини, а також онкологічними захворюваннями чи підозрою на них.

Слід зазначити, що томограф застосовується лише для дорослих за обов’язковим попереднім записом. У випадку невідкладних станів — обслуговування позачергове. Якщо звернення повторне, пацієнту необхідно пред’явити результати попередніх оглядів.

Сама ж процедура триває в середньому 5–15 хвилин. Результати можна отримати наступного дня. При екстренних випадках та тяжкохворим — у день дослідження.

Існують і протипоказання для комп’ютерної томограми. Це вагітність, неадекватний стан пацієнта, що супроводжується активною руховою діяльністю, вага понад 120 кілограмів, наявність в області обстеження масивних металевих конструкцій, а також тяжкий стан, що не дозволяє виконувати вказівки лікаря під час дослідження.

Останні новини Чернігівщини

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно 12:45

Протягом чотирьох місяців на базі КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» ЧОР працює обласна «гаряча» телефонна лінія з протидії коронавірусній інфекції (0800507070).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі 12:37

За минулу добу підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 3 рази залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян та 1 на транспорті.

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну 12:31

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну. Відкритий для учнів та учениць не лише цієї, а й сусідніх загальноосвітніх та спортивних шкіл, він може приймати для занять плаванням до 10 груп на добу.

Працівників котелень служба зайнятості вчить дистанційно

Працівників котелень служба зайнятості вчить дистанційно 12:17

У службі зайнятості «кипить робота» щодо підготовки кадрів до опалювального сезону. Робота операторів та кочегарів котелень зазвичай має сезонний характер. Тому роботодавці завчасно звертаються за допомогою до обласної служби зайнятості.

У 22-річного водія інспектори виявили ймовірно підробні документи на автомобіль

У 22-річного водія інспектори виявили ймовірно підробні документи на автомобіль 12:16

За порушення правил дорожнього руху України на вулиці Магістратській патрульні зупинили автомобіль Renault Laguna.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини