Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 20:19:34

Поліцією Чернігівщини затримана група серійних автомобільних крадіїв

07.04.2017   07:59Агенцiя

У ході операції, спланованої та реалізованої кримінальною поліцією ГУНП в Чернігівській області та спецпідрозділом «КОРД», була затримана група автокрадіїв, які за допомогою сканера автомобільної сигналізації здійснили в області серію крадіжок.

5 квітня в результаті ретельно спланованої й досконало проведеної спецоперації оперативники управління карного розшуку ГУНП із залученням працівників відділу протидії кіберзлочинам і спецпідрозділу «КОРД» під процесуальним керівництвом прокуратури області затримали групу автозлодіїв.

Цього дня після того, як автовласник припаркував «Ланос» біля одного з чернігівських кафе, зловмисники проникли в обладнаний сигналізацією легковик і викрали звідти барсетку з 3000 доларів. Під час закривання автівки один із злодіїв за допомогою пристрою для сканування кодів автомобільної сигналізації (кодграббера) перехопив сигнал ключа, а потім відкрив автомобіль.

Після цього відбулося швидке затримання крадіїв-сканерників.

Затриманими виявилися троє ніжинців, які обґрунтовано підозрюються у скоєнні на Чернігівщині серії крадіжок цінностей з автомобілів.

У ході подальшого особистого огляду у зловмисників виявлено та вилучено металевий кастет, мобільні телефони, 3000 доларів США та пристрій, за своїми зовнішніми ознаками схожий на алгоритмічний «Кодграббер» (сканер кодів автомобільної сигналізації), призначений для несанкціонованого втручання в роботу мережі електрозв’язку автомобільної сигналізації.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Зловмисники затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».