Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 червня, 04:20:24

Митники затримали автомобіль, який намагався нелегально провезти вантаж на суму понад 250 тис. гривень

06.04.2017   08:00

Співробітники Чернігівської митниці ДФС у пункті пропуску «Нові Яриловичі» затримали вантажний автомобіль під керуванням громадянина Республіки Білорусь, який транзитом перевозив різноманітний вантаж з Болгарії в Республіку Білорусь.

Під час митного огляду вантажу працівниками Чернігівської митниці було виявлено не задекларований товар. Зокрема, серед вантажу митники виявили упаковку з пінопласту в кількості 43 коробки, електричний прес для установки фурнітури з ударним механізмом в кількості 10 штук та ручний прес для установки фурнітури в кількості 200 штук.

В діях перевізника вбачають порушення ст. 472 Митного кодексу України. Митники склали протокол про порушення митних правил, за яким вилучили прихований вантаж на загальну суму понад 250 тис. гривень.

Після завершення усіх необхідних дій, справу скерують на розгляд суду.       


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини