Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 19:53:14

Обновки для багатодітних родин Чернігівщини

11.02.2017   10:41

Приємна подія для сім’ї Ніколаєнків із Замглаю Ріпкинського району відбулася 9 лютого. Відтепер у них нова газова плита.

Сертифікат на отримання побутової техніки вручили заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко та заступник голови Ріпкинської райдержадміністрації Світлана Тризна.

Сьогодні ж солодощі та сертифікати на двоярусні ліжка заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова передала двом сім’ям з Наумівки, двом – з Холмів та родині з Козилівки, що на Корюківщині.

— Народити та достойно виховати дітей — важка праця, що потребує чималих зусиль. Бажаю, щоб у родинах завжди панувала злагода, а сини та донечки росли здоровими на гордість Україні,— зазначила Наталія Романова.

Зі словами вітання звернувся і начальник управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш, який цього дня також перебував з робочим візитом у Корюківському районі

Подарунки отримали і діти загиблих учасників АТО, які родом з Корюківщини.
 
Зазначену допомогу родини, в яких п’ять і більше дітей, отримують за кошти обласного бюджету на виконання Комплексної обласної програми підтримки сім'ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини