На кордоні впіймали браконьєра
В суботу прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Дніпровське» спільно зі співробітниками Держрибінспекції, Державної екологічної інспекції та громадського формування «БАРС», на одній із заток р. Дніпро затримав 54-річного громадянина України, який здійснював вилов риби забороненим саморобним знаряддям.
В ході огляду місця події у браконьєра вилучено заборонене саморобне знаряддя лову - «драч» та 10 виловлених сомів. Попередня сума завданої державі шкоди становить близько 4250 грн.
Крім того, в діях цього громадянина вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 249 Кримінального Кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», про що повідомлено співробітників Чернігівського відділу Національної поліції України.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В. Дудко
Останні новини Чернігівщини
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.