Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 11:07:43

За позовом прокурора скасовано розпорядження про надання в оренду 4 га земель історико-культурного призначенняі

03.02.2017   08:07

Чернігівським окружним адміністративним судом визнано обґрунтованою правову позицію прокуратури області щодо невідповідності вимогам закону розпорядчого документу, яким фізичній особі надано дозвіл на розроблення документації щодо відведення в оренду 4 га земель історико-культурного призначення, що віднесено до категорії особливо цінних земель, для ведення особистого селянського господарства.

Як встановлено, у 2011 році Чернігівська районна державна адміністрація, усупереч  вимог земельного законодавства та Закону України «Про особисте селянське господарство», якими визначено максимальні розміри земельних ділянок, що можуть використовуватися для ведення особистого селянського господарства – не більше 2 га, прийняла розпорядження про збільшення цієї площі до 4 га.

Завдяки вжитим прокуратурою області заходам протиправне розпорядження судом скасовано.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.

5 квітня - Міжнародний День супу

5 квітня - Міжнародний День супу 08:55

Міжнародне свято - День супу відзначають в першій декаді квітня. Святкова дата з’явилася кілька років тому. Заходи за традицією включають популяризацію супу, як смачної і корисної для здоров’я страви.