Брифінг в податковій з питань обчислення і сплати єдиного внеску
Змінам щодо обчислення і сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями, запровадженим з 2017 року був присвячений брифінг для представників регіональних засобів масової інформації за участі начальника відділу адміністрування єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Галини Мушенок.
У ході проведення заходу податківець детально поінформувала про низку змін до Закону України від 08.липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», які внесено Законом України від 06 грудня 2016 року № 1774-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».
Особливу увагу доповідач звернула на те, що у разі якщо фізичними особами - підприємцями не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, такі платники зобов’язані визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування, при цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.
На завершення брифінгу податківець відповіла на запитання та подякувала представникам ЗМІ за прийняття участі у заході, співпрацю і увагу до діяльності податкової інспекції.
«З метою детінізації економіки та легалізації найманої праці з 01.01.2016 року ставка для нарахування єдиного соціального внеску становить 22 відс. до визначеної бази нарахування. Наголошую на необхідності своєчасно і у повному обсязі сплачувати єдиний внесок, адже це запорука стабільності системи державних фінансів, пенсійної системи та розвитку інвестиційного потенціалу країни», - зазначила Галина Мушенок..
Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.