Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 14:17:21

Зупинимо насильство: небайдужість громади

16.12.2016   13:02

14 грудня у великій залі Ніжинської міської ради за «круглим столом» зібралися спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді, служби у справах дітей, освітяни, лікарі, представники поліції, батьківських комітетів, Ліги старшокласників, науковці, ЗМІ.

Обговорювалися проблеми захисту жертв насильства, проблеми співпраці між органами та установами, законні обмеження щодо видів покарань та вплив місцевих громад на дану проблему. Як можна вплинути та протидіяти насильству в сім’ї, школі? Як попередити та вберегтись від насильницьких дій над дітьми?

Захід спрямований на привернення уваги до, актуальної в наш час, проблеми насильства серед дітей і над дітьми. Основні виступи:

І. Моніторинг реалізації державної політики з попередження насильства у місті та Чернігівській області. Бассак Т.Ф. – начальник відділу у справах сім’ї та молоді

ІІ. «Виховання без ляпасу»:

Проблема гуманності та захисту прав дитини у практиці сучасного ДНЗ Пархоменко Анастасія Вікторівна, практичний  психолог ДНЗ№9

 Просвітницько- профілактична робота  протидії насильства в навчально- виховному процесі Нечипоренко Вікторія Михайлівна, практичний психолог та соціальний педагог ЗОШ І-ІІІст.№17

ІІІ. Насилля над дітьми. Організація соціально-правової допомоги Єрофєєва Лариса Григорівна, Начальник сектору, профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей

Лікар –травматолог Пруденко Геннадій Григорович поінформував присутніх щодо ситуації по отриманню травм кримінального походження, більшість пацієнтів – жінки - жертви домашнього насилля. І саме в цей  момент, коли  лікарі і правоохоронні органи фіксують факти насилля важлива робота саме психолога.

У діалозі–обговоренні кращих практик роботи попередження насильства в сім’ях, серед дітей і над дітьми брали активну  участь доцент університету А.І. Конончук, члени батьківських рад, рада старшокласників. Радилися щодо перспективних планів, підтримали ініціативу відділу у справах ім’ї та молоді створити робочу групу для затвердження найкращих розробок   рекламно-інформаційної продукції, і у наступному році  виготовити за кошти місцевих програм листівки, буклети, плакати для кожного навчального закладу і громади міста з даної тематики. 

 
Це варто знати :


Національна «гаряча лінія  з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації  0800500335(безкоштовно зі стаціонарних телефонів);

386(безкоштовно з мобільних телефонів).

 аціональна «гаряча» дитяча лінія 0800500225(безкоштовно зі стаціонарних телефонів;

772(безкоштовно з мобільних телефонів).

 Відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради   (04631 53931);

Служба у справах дітей виконавчого комітету Ніжинської міської ради  (04631 23621);

Центр соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді Ніжинської міської ради  (04631 31384)

Останні новини Чернігівщини

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).

Мистецтво – на підтримку ЗСУ

Мистецтво – на підтримку ЗСУ 14:03

Протягом серпня-вересня поточного року творчий склад Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка втілив низку мистецьких проектів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, духовної міцності чернігівців, усіх захисників рідної землі.