Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 12:15:22

Виконавчий комітет Чернігівської міськради виділив квартиру для матері загиблої Анастасії Дерев’янко

16.12.2016   11:01

15 грудня, відбулось засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради, на якому розглянули 32 питання порядку денного.

Серед них було додаткове питання «Про зарахування квартири до фонду житла для тимчасового проживання та виділення». Це рішення членами виконкому було прийняте, враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалася у зв’язку з руйнуванням житлового будинку № 16 по вул. Попудренка.

У документі зазначено, що квартира, яка розташована по вул. Доценка, 24, виділяється з фонду житла для тимчасового проживання – Акуленко Світлані Григорівні – матері Анастасії Дерев’янко, яка загинула 12 грудня під час обвалення будинку.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що це житло тимчасове. Коли будинок буде відбудовано, ця сім’я, як і інші постраждалі мешканці, отримає квартиру в новому будинку. При цьому буде враховано квартирний метраж кожної кімнати.

Міський голова також додав, що виділена квартира по вул. Доценка однокімнатна і має всі умови для проживання.


Також під час засідання члени виконавчого комітету затвердили Положення про призначення та виплату міських стипендій талановитим і обдарованим дітям та учнівській молоді у сфері фізичної культури та спорту м. Чернігова; Статути комунальних позашкільних навчальних закладів, комунальних підприємств «Чернігівводоканал» та «Муніципальна поліція» міської ради.

Крім того, виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення про списання транспортного засобу, медичного обладнання та копіювального апарата; про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради на баланс ОСББ; про встановлення режимів роботи окремих об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час та вніс зміни та доповнення до Переліку адміністративних послуг. Також виконком схвалив Інвестиційну програму по транспортуванню та постачанню теплової енергії ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2017 рік, яка ще буде обговорюватись депутатами на засіданнях постійних комісій та затверджуватись на черговій сесії Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини