Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:20:07

Міський голова та депутати Мени підтримують впровадження етичних кодексів та комісії

13.12.2016   09:13

В м. Мена відбулась публічна дискусія на тему: "Правове регулювання етичних стандартів у роботі в органів місцевого самоврядування".

Як відомо Менська міська рада одна з 4-х місцевих рад Чернігівської області залучена до впровадження Етичних кодексів для депутатів  місцевих рад та створення етичних комісій.

В ході дискусії представник коаліції “Прозорі ради” Сергіенко Тетяна розповіла про громадську ініціативу створення етичних кодексів та впровадження їх в місцевих радах також які питання врегульовують етичні кодекси, а саме :
•    Поводження на засіданнях ради при роботі в комісіях
•    Стосунки з виборцями
•    Взаємовідносини зі ЗМІ
•    Правила поведінки в Інтернеті
•    Стосунки з органами, що представляють інші гілки влади
•    Запобігання проявам корупції
•    Отримання подарунків та винагород
•    Врегулювання конфлікту інтересів
•    Контроль за дотриманням Кодексу 

Присутній на заході міський голова м. Мена Генадій Примаков зазначив “Ця ініціатива підвищує рівень довіри громадян до міської ради, також підвищить персональну відповідальності за належне виконання обов’язків та запобігання зловживанням службовим становищем депутатами міської ради, забезпечить прозорості у роботі міської ради”.

Його слова підтримала заступник голови міської ради Інна Скляр “Створення етичних кодексів створюють єдині правила для депутатів та підвищує рівень їх відповідальності перед громадою, бо вони тим самим зобов’язуються дотримуватись цих правил”

Представник Центру Політичих студій та аналітики “Ейдос” Гюнель Бабакішієва розповіла, що прийняття міською радою етичного кодексу створить більшу (інвестиційну) привабливість міста перед іноземними інвесторами для залучення коштів на інфраструктурний розвиток міста.

Голова ГО “Надійний партнер” та заступник міського голови м.Мена 6-го скликання  Юрій Стальніченко розповів з досвіду спілкування з іноземними інвесторами - “Що прописано в етичних кодексах і іноземців вчать з дитинства в дитсадках і сім’ї, а нашим громадянам нажаль необхідно вчитись”

До проведення зустрічі представники депутатського корпусу були скептично налаштовані, але під час дискусії їхня думка змінилась і присутні депутати виразили готовність підтримати проект рішення яке виноситься на наступну сесію яка відбудеться 15 грудня.

Громадськість висловила сподівання, що і інші депутати, які не були присутні на зустрічі, підтримують етичні кодекси та разом з громадою будуть працювати в етичній комісії.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.