Під час пожежі загинув 56-річний чоловік
1 грудня о 08:52 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу дачного будинку в садовому товаристві "Механізатор", що знаходиться на території Старобілоуської сільської ради Чернігівського району.
За викликом на місце події прибуло два відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини з обласного центру. На цей час полум'ям були охоплені майже всі кімнати будинку.
Вогнеборці о 09:50 локалізували та о 10:20 остаточно ліквідували пожежу. Вогнем знищено речі домашнього вжитку. Під час гасіння пожежі в одній з кімнат будинку рятувальники виявили тіло 56-річного власника оселі без ознак життя.
Як з’ясувалося, причиною трагедії послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів, а саме електрообігрівача.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).