Вісім проектів перемогли в рамках Програми розвитку громадянського суспільства
3 листопада, в Чернігівській міській раді громадські організації, які працюють на території міста і виявили бажання взяти участь у міському конкурсі в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в місті Чернігові на 2016-2020 роки, презентували свої розроблені проекти.

Члени конкурсної комісії заслухали 11 проектів, які були подані до відділу звернень громадян міської ради. За результатами голосування переможцями визначено 8 проектів. А саме:
У номінації «Соціальні проекти»:
- проект «Крок назустріч» - Чернігівська обласна благодійна організація «Аратта»
- проект «Інформаційна компанія «Соціальні послуги для дітей з інвалідністю» - громадська організація «Голос батьків»
У номінації «Проекти в сфері охорони здоров’я»:
- проект «Вибір-10”: пілотне проведення програми профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності» - громадська організація «Центр профілактики «Вибір»
- проект «БУДЕ СОНЦЕ!» - Чернігівська міська громадська організація інвалідів «Черешня»
У номінації «Підтримка волонтерського руху»:
- проект «Після АТО» - громадська організація «Центр допомоги особам постраждалим від військових конфліктів «Чернігів»
- проект «Семінар-практикум «Стратегічне планування діяльності волонтерських ГО м. Чернігова, які надають оперативну допомогу воякам Східного фронту та родинам військових» - Громадська організація «Єдина родина Чернігівщини»
У номінації «Екологічні проекти»:
- проект «Небезпечні сусіди» - Чернігівська обласна молодіжна громадська організація «Світанок»
У номінації «Урбаністичні проекти»:
- проект «Чернігів туристичний, позначення паркових та кемпінгових зон» - громадська організація «Військово-спортивний клуб «Північний корпус».
Загальний обсяг фінансування зазначених проектів - близько 75 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).