Піротехніки ДСНС знешкодили ручну гранату часів минулих війн
17 жовтня о 13:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що на території кладовища поблизу села Новоселівка Чернігівського району виявлено вибухонебезпечний предмет, ззовні схожий за ознаками на гранату.
Небезпечну зону взяли під охорону співробітники Національної поліції.
Фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС в області, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечну знахідку, як ручну гранату Ф-1 часів минулих війн.
Після проведення необхідних робіт та обстеження прилеглої території, знайдену гранату сапери вилучили та о 17:35 у спеціально відведеному місці знешкодили шляхом підриву.
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.