Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 12:01:19

Ільма на кордоні знайшла кулемет

06.10.2016   12:57

Вчора в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Славутич», на виїзд з України, прибув легковий автомобіль БМВ, яким керував 50-річний громадянин України.

В ході проведення спеціальних заходів з протидії незаконному переміщенню наркотичних засобів, вибухових речовин, зброї та боєприпасів через державний кордон на автомобіль спрацювала службова собака Ільма.

Під час огляду транспортного засобу, в багажному відділені, під особистими речами водія, виявлено предмет схожий на ПКС–43 (Пістолет–Кулемет Судаєва зразка 1943-го року) та три магазини  до нього.

В діях водія вбачаються ознаки злочину передбаченого частиною 2 статті 263 Кримінального Кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Заборонений для переміщення через державний кордон предмет у власника вилучено та передано на експертизу до Чернігівського відділення Національної поліції.

Останні новини Чернігівщини

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

13 січня: цей день в Україні і світі

13 січня: цей день в Україні і світі 08:57

День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини