Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:32:31

По тривозі було підняте відділення поліції – в лісі загубилася дворічна дитина

05.09.2016   10:23

Дівчинку знайшли упродовж трьох годин, її життю нічого не загрожує.

На вихідних до Ріпкінської поліції надійшла інформація, що у лісі під Любечем загубилася дворічна дитина.

Дві сім’ї — четверо дорослих і двоє дітей на мікроавтобусі заїхали до лісу і пішли збирати гриби, тим часом найменша дівчинка залишилася в автівці.

Коли ж грибники повернулися, дівчинки вже не було. Півтори години вони намагалися самотужки відшукати маленьку, а потім звернулися до правоохоронців. По тривозі було підняте Ріпкинське відділення поліції, рятувальники ДСНС, прикордонники, лісники, до пошуків також долучилися місцеві жителі та правоохоронці з обласного центру.

З місця, де дівчинку бачили останнього разу, «живим ланцюгом» було прочесано всю лісосмугу, однак безрезультатно. І лише за другим разом дільничний інспектор Ріпкинського відділення поліції разом із лісником почули, як у яру в кущах хтось плаче – підійшли, а там дівчинка.

Операція з пошуків тривала близько трьох годин. Поліцейські кажуть, дуже добре, що малечу вдалося знайти до вечора, адже темрява дуже ускладнила б пошуки.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».