Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:38:34

З 3 по 6 вересня на Гончарівському полігоні триватиме фінал конкурсу на кращий танковий взвод Збройних Сил України

03.09.2016   16:06

У Збройних Силах України триває конкурс на кращий танковий взвод. Протягом серпня відбулися відбіркові етапи змагання. Фінал конкурсу проходитиме з 3 по 6 вересня 2016 року на базі полігону 1-ї окремої танкової бригади ЗС України поблизу селища Гончарівське на Чернігівщині.

Кращі танкові взводи з усіх видів Збройних Сил України змагатимуться у багатьох номінаціях. Серед вправ, винесених на залік – прийоми, що не виконувалися під час конкурсів минулих років, але застосовувалися під час проведення АТО: «танкова карусель», флангова стрільба, стрільба з закритих вогневих позицій та інші.

У перший день відбудеться урочисте відкриття, жеребкування та приведення зброї та озброєння до нормального бою.

Наступного дня – 4 вересня – змагання розпочнеться з виконання особовим складом вправи «Літній військовий біатлон». Після цього учасники змагатимуться у «Снайперській стрільбі з танків» та дисципліні «Рух за маршрутом з фланговою стрільбою».

В останній день активної фази – 5 вересня – учасники змагатимуться у номінації «Злагодженість дій», «Стрільба з танків на великі відстані» та у виконанні бойового завдання способом «танкова карусель».

Нагородження переможців відбудеться 6 вересня.

Довідки та акредитація за телефоном: (097) 397-91-28 (контактна особа – Віталій Кирилов).

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.