Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 03:15:02

Поліція затримала чоловіка, який до смерті забив свою матір

30.08.2016   10:48

Під час сімейної сварки син завдав матері тяжкі тілесні ушкодження, від яких жінка невдовзі померла на місці.

До чергової частини Ріпкинського відділення поліції надійшло повідомлення від фельдшера одного з сіл Ріпкинського району про те, що в одному з будинків він виявив труп господині з тілесними ушкодженнями, які носять явно кримінальний характер.

Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події, одразу приступила до встановлення ймовірних свідків злочину.

Поспілкувавшись із сусідами та сином потерпілої, поліцейські визначили коло підозрюваних, серед яких опинився і сам син. Він плутався в показах, давав хибну інформацію, намагаючись заплутати слідство. Але після того, як було зібрано достатньо беззаперечних доказів причетності його до побиття, він у всьому зізнався.

Саме 50-річний син завдав не сумісних з життям травм матері в ході сварки, що виникла на ґрунті вживання підозрюваним значної кількості спиртного.

Чоловік затриманий і поміщений до ізолятора тимчасового тримання, йому повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від 7 до 15 років.

Триває слідство.

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини