Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:23:39

Відбулося відкриття місцевої пожежної команди

27.08.2016   09:05

26 серпня у с. Пакуль Чернігівського району відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди.

Участь у заході взяли заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, керівництво та представники місцевих органів влади.

"До цього часу найближча пожежна частина від села знаходилася на відстані 22 км. Відтепер на чергуванні постійно перебуватиме 5 чоловік особового складу, які зможуть оперативно виїхати за викликом. Територія обслуговування місцевої пожежної команди охоплюватиме 4 сільські ради та 25 населених пунктів", - зазначив Руслан Білошицький.

У свою чергу, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч зазначив, що відкриття місцевої пожежної команди відбулося завдяки плідній співпраці обласного управління ДСНС та Пакульської сільської ради. В майбутньому така співпраця забезпечить більш надійний протипожежний захист прилеглих населених пунктів і територій.

Після церемонії відкриття гості оглянули приміщення підрозділу, ознайомилися з технікою та оснащенням, що перебуватиме на озброєнні рятувальників.

Цього ж дня, заступник Голови Служби передав рятувальникам У ДСНС Чернігівщини новий пожежний автомобіль на базі шасі «MAN» вітчизняного виробництва, що був закуплений за кошти держбюджету, а також пожежно-технічного обладнання і бойовий одяг німецького виробництва.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».