Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 11:42:52

Відбулося відкриття місцевої пожежної команди

27.08.2016   09:05

26 серпня у с. Пакуль Чернігівського району відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди.

Участь у заході взяли заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, керівництво та представники місцевих органів влади.

"До цього часу найближча пожежна частина від села знаходилася на відстані 22 км. Відтепер на чергуванні постійно перебуватиме 5 чоловік особового складу, які зможуть оперативно виїхати за викликом. Територія обслуговування місцевої пожежної команди охоплюватиме 4 сільські ради та 25 населених пунктів", - зазначив Руслан Білошицький.

У свою чергу, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч зазначив, що відкриття місцевої пожежної команди відбулося завдяки плідній співпраці обласного управління ДСНС та Пакульської сільської ради. В майбутньому така співпраця забезпечить більш надійний протипожежний захист прилеглих населених пунктів і територій.

Після церемонії відкриття гості оглянули приміщення підрозділу, ознайомилися з технікою та оснащенням, що перебуватиме на озброєнні рятувальників.

Цього ж дня, заступник Голови Служби передав рятувальникам У ДСНС Чернігівщини новий пожежний автомобіль на базі шасі «MAN» вітчизняного виробництва, що був закуплений за кошти держбюджету, а також пожежно-технічного обладнання і бойовий одяг німецького виробництва.

Останні новини Чернігівщини

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань 11:21

Погоджувальна рада узгодила їх перелік.

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради 11:14

Відбулась установча сесія новообраної Ніжинської районної ради VІІІ скликання. Результати виборів депутатів районної ради, що відбулись 25 жовтня, оголосила голова районної ТВК Вікторія Пархоменко.

З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників

З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників 10:53

2700 застрахованих осіб (працюючих громадян) Чернігівщини, з них - 715 медичних працівників, з початку пандемії знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним доглядом, а в Україні відповідно - 50 тисяч осіб, з них - 10 тисяч медпрацівників.

Проставили 1094 апостилів

Проставили 1094 апостилів 10:48

Чи актуальна послуга з проставлення апостиля?

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:27

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.