Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 15:52:27

Прокуратура області заявила позов про повернення державі 1,2 га землі історико-культурного призначення

19.08.2016   11:39

Прокуратура області відповідно до ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», реагувала заходами представницького характеру на виявлені порушення земельного законодавства при винесенні органами виконавчої влади розпоряджень про надання в оренду земельних ділянок історико-культурного призначення.

Як встановлено, у 2012 році розпорядженням Чернігівської райдержадміністрації громадянину надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки історико-культурного призначення площею 1,2 га для ведення особистого селянського господарства на території Боромиківської сільської ради Чернігівського району.

Водночас, ефективне та оплатне використання земельної ділянки не здійснюється, що погіршує її якості та властивості, а також ставить під загрозу подальше ефективне використання, збереження та відтворення природної цінності землі.

Вказані порушення стали підставою для захисту прокурором інтересів держави в судовому порядку.

Органи прокуратури області й надалі продовжують займати активну позицію щодо відновлення порушеного права у цій сфері.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.