Вогнеборці ліквідували пожежу господарчої будівлі
27 серпня о 17:54 до Служби порятунку "101" у Чернігівському районі надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі одного з приватних господарств у с. Іванівка.
До місця пригоди оперативно прибули два пожежно-рятувальні підрозділи з обласного центру у складі 7 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки. На той момент полум'ям було охопило господарчу споруду.
Завдяки спільним професійним діям вогнеборців, пожежу о 18:33 локалізували, а о 19:45 остаточно ліквідували. В ході гасіння врятовано поруч розташовані житловий будинок господарів, а також сусідський будинок і сарай.
Ймовірною причиною пожежі є пустощі з сірниками двох синів господарів то трьох сусідських хлопчиків віком від 7 до 9 років. Залишені поза увагою дорослих, діти вигадали небезпечні ігри з сірниками у сараї, в результаті чого загорілось сіно.
На щастя, діти не постраждали. Полум'ям знищено покрівлю, перекриття господарчої будівлі та 2,5 тонн грубих кормів.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються з проханням до батьків: не залишайте дітей без нагляду, контролюйте їх розваги та виховуйте навички культури безпечної поведінки, зберігайте сірники і запальнички в недоступних для них місцях та частіше роз’яснюйте про небезпеку гри з вогнем.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.