Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 16:15:00

Прокуратура вимагає стягнути збитки, заподіяні забрудненням земель

25.07.2016   16:35

Прокуратурою області звертається постійна увага на дотримання вимог законодавства про охорону земель. За наявності підстав невідкладно вживаються заходи представницького реагування з метою відшкодування заподіяних збитків.

Так, органами державного контролю встановлено факт забруднення земель одним із суб’єктів господарювання, що діяв на території Варвинського району та діяльність якого пов’язана з вирощуванням худоби.

Внаслідок неналежної організації гноєсховища відбулося забруднення сусідньої земельної ділянки (за висновками фахівців – у пробах ґрунту виявлено перевищення показників амонію майже в 30 разів) та створено ризик забруднення підземних водоносних горизонтів.

Суб’єктом господарювання добровільно сплачено штраф, водночас шкода, заподіяна внаслідок порушення законодавства про охорону земель, що склала понад 30 тис грн, так і не була відшкодована.

З метою забезпечення повноти відшкодування збитків, Прилуцькою місцевою прокуратурою заявлено відповідний позов до господарського суду Чернігівської області.

Варто зазначити, що загалом у сфері охорони навколишнього природного середовища з початку року прокурорами подано позовів на суму 1,2 мільйони гривень, з яких 18 позовів на суму понад 700 тис. грн.. судами вже розглянуто та задоволено, реально відшкодовано коштів на суму понад 500 тис грн.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.