Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 04:38:38

Прикордонники затримали крадіїв кольорового металу

19.07.2016   16:12

18.07.2016 року дільничному інспектору прикордонної служби відділу прикордонної служби «Дніпровське» від місцевого населення надійшла інформація про можливе викрадення електрокабеля невідомими особами в районі резервного командного центру Чорнобильської АЕС, що розташований неподалік державного кордону.

По прибуттю додаткового прикордонного наряду від відділу прикордонної служби «Дніпровське» до місця події, військовослужбовцями Чернігівського прикордонного загону було виявлено та затримано трьох мешканців м. Чернігів, які підручними засобами здійснювали розкопування електрокабеля, що пролягає в сторону РКЦ.
 
В подальшому на місці виявлення працювали співробітники Чернігівського відділення Національної Поліції, які провели слідчі дії в рамках ч. 1 ст. 185 ККУ: «Таємне викрадення чужого майна».

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини