Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 07:08:00

14 липня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Чернігівської міськради

15.07.2016   12:59

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, розглянувши клопотання керівника установи та пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради, затвердив і надав містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки Обласному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» для його реконструкції.

Директор Центру Василь Пасічник, наразі вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на другу чергу будівництва та реконструкції Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Загалом на реалізацію цього проекту передбачено 17 млн. грн.

Цьогоріч заплановано виділити понад 9 млн. грн, а наступного року – близько 8 млн грн.


Довідково:

Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» знаходиться за адресою вул. Доценка, 34. За 20 років його існування десятки тисяч дітей пройшли тут реабілітацію, більшість з них досягли значного покращення якості життя. На базі  Центру реалізується спільна з зарубіжними організаціями програма надання гуманітарної допомоги. На даний час у Центрі проходять лікування й діти переселенців з Донецької та Луганської областей. В основу лікувального процесу у центрі «Відродження» закладена модель "Тандем", яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Застосовуються новітні технології комплексної реабілітації із використанням сучасного закордонного та вітчизняного обладнання. На сьогодні висококваліфіковану допомогу у центрі отримують 200 пацієнтів міста та області, 128 з них в Центрі перебувають цілодобово.
Крім того, члени виконавчого комітету Чернігівської міської ради надали дозвіл комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради на укладання договору з Державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» на розроблення нормативів питного водопостачання населенню м. Чернігова.
Як зазначено в пояснювальній записці до проекту рішення, на сьогоднішній день для розрахунку спожитої води населенням міста Чернігова використовуються норми, затверджені рішенням виконкому Чернігівської міської ради від 14 квітня 2014 р. №112 «Про затвердження норм використання вод споживачами м. Чернігова», термін дії яких закінчується у квітні 2017 року. Період необхідний для виконання робіт з визначення норм водоспоживання складає не менше як 5-7 місяців. Крім того, погодження визначених норм відбувається у строк не менше ніж 2 місяці.
У результаті перемовин між КП «Чернігівводоканал» та ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» визначено, що вартість відповідних робіт складатиме близько 120 тис грн. Ці роботи виконуватимуться за власні кошти комунального підприємства.

Останні новини Чернігівщини

Як ігрові автомати Pin Up скачать на смартфон? 20:05

Щоб скачать Пин Ап безкоштовно, треба відвідати офіційний сайт ресурсу. Pin Up мобільний додаток при використанні вирізняється купою переваг. Скачати Пін Ап можна для гри в демо-форматі та зі справжніми ставками

СБУ затримала прикордонника, який намагався «злити» фсб інформацію про охорону північних рубежів України 19:53

Контррозвідка Служби безпеки спільно зі співробітниками внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби викрила ще одного російського агента у ході спецоперації у Чернігівській області.

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі 46 тисяч гривень 16:22

Поліція застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників банківських установ

Сільгосппідприємства Чернігівщини потребують працівників: актуальні понад 60 вакансій 15:19

З приходом весни традиційно пожвавлюється попит на працівників сільського господарства, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи. Не став винятком і цей рік.

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 115 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 115 осіб з COVID-19 14:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 27 березня в області зареєстровано 1022 активних випадки коронавірусної хвороби.