Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 20:53:47

14 липня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Чернігівської міськради

15.07.2016   12:59

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, розглянувши клопотання керівника установи та пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради, затвердив і надав містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки Обласному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» для його реконструкції.

Директор Центру Василь Пасічник, наразі вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на другу чергу будівництва та реконструкції Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Загалом на реалізацію цього проекту передбачено 17 млн. грн.

Цьогоріч заплановано виділити понад 9 млн. грн, а наступного року – близько 8 млн грн.


Довідково:

Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» знаходиться за адресою вул. Доценка, 34. За 20 років його існування десятки тисяч дітей пройшли тут реабілітацію, більшість з них досягли значного покращення якості життя. На базі  Центру реалізується спільна з зарубіжними організаціями програма надання гуманітарної допомоги. На даний час у Центрі проходять лікування й діти переселенців з Донецької та Луганської областей. В основу лікувального процесу у центрі «Відродження» закладена модель "Тандем", яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Застосовуються новітні технології комплексної реабілітації із використанням сучасного закордонного та вітчизняного обладнання. На сьогодні висококваліфіковану допомогу у центрі отримують 200 пацієнтів міста та області, 128 з них в Центрі перебувають цілодобово.
Крім того, члени виконавчого комітету Чернігівської міської ради надали дозвіл комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради на укладання договору з Державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» на розроблення нормативів питного водопостачання населенню м. Чернігова.
Як зазначено в пояснювальній записці до проекту рішення, на сьогоднішній день для розрахунку спожитої води населенням міста Чернігова використовуються норми, затверджені рішенням виконкому Чернігівської міської ради від 14 квітня 2014 р. №112 «Про затвердження норм використання вод споживачами м. Чернігова», термін дії яких закінчується у квітні 2017 року. Період необхідний для виконання робіт з визначення норм водоспоживання складає не менше як 5-7 місяців. Крім того, погодження визначених норм відбувається у строк не менше ніж 2 місяці.
У результаті перемовин між КП «Чернігівводоканал» та ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» визначено, що вартість відповідних робіт складатиме близько 120 тис грн. Ці роботи виконуватимуться за власні кошти комунального підприємства.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).