На захисті прав громадян
Ніхто не може бути заарештований або триматися під вартою інакше як за вмотивованим рішенням суду і тільки на підставах та в порядку, встановлених законом.
Упродовж поточного року Ріпкинським відділом Чернігівської місцевої прокуратури виявлено факт необґрунтованого затримання особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення.
Так, в ніч на 10 березня 2016 року шляхом проникнення скоєно крадіжку товарно-матеріальних цінностей з приміщення кафетерію, розташованого у с. Миси Ріпкинського району.
За результатами проведеного працівниками поліції огляду місця події та з урахуванням опрацьованої інформації за місцем проживання мешканця с. Миси – Валентина виявлено та вилучено викрадене майно. Його та його знайомого Анатолія 10.03.2016 затримано за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 3 КК України (крадіжка).
При здійсненні процесуального керівництва кримінальним провадженням процесуальним прокурором встановлено, що органом досудового розслідування здобуто докази причетності до злочину лише однієї особи – Валентина. Як наслідок, в цей же день, незаконно затриманого органом досудового розслідування Анатолія звільнено з ізолятору тимчасового тримання на підставі відповідної постанови Ріпкинського відділу Чернігівської місцевої прокуратури.
Працівника поліції, який необгрунтовано затримав особу за підозрою у вчиненні злочину, за результатами розгляду документу реагування прокуратури притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом крадіжки майна закінчено та обвинувальний акт стосовно Валентина передано до Ріпкинського районного суду для розгляду.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).