Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 02:15:51

Керівники області зустрілися з військовими та ознайомилися з ходом бригадно-тактичних навчань 1-ї окремої гвардійської танкової бригади

23.06.2016   14:10

23 червня голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із головою обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем перебували на базі дислокації першої окремої гвардійської танкової бригади оперативного командування «Північ» Збройних Сил України, що знаходиться в районі селища Гончарівське.

Під час робочої поїздки до бронетанкової частини, керівники краю у супроводі командувача командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-майора Олександра Локоти ознайомилися з ходом бригадно-тактичних навчань 1-ї окремої гвардійської танкової бригади ОКП.

Очільники Чернігівщини зустрілися з військовими, цікавилися побутом, умовами служби та проживання бійців і офіцерів, їх потребами, а заодно побажали їм високого бойового духу та успіхів у бригадно-тактичних навчаннях, до участі в яких мобілізовано і близько двох тисяч резервістів - спеціалістів з бронетехніки, артилерійських систем та інших видів озброєння, яким оснащена бригада.

Що ж до резервістів, то, як наголосив командувач ОК «Північ», бійці та офіцери запасу зможуть побачити та відчути всю міць 1-ї танкової бригади. Адже і самі стрілятимуть з особистої зброї та із штатної бойової техніки як танків, так і артилерії. Це дасть змогу відчути, що бригада зможе виконати поставлені цілі по захисту територіальної цілісності держави, зазначив генерал майор Олександр Локота.

Як наголосив командувач, завершаться навчання підбиттям підсумків та відзначенням кращих військовослужбовців.

Керівництвом української держави та командуванням ЗСУ зроблено ставку на розбудову саме професійної армії, тож в першу чергу увага приділяється громадянам, які виявили бажання служити за контрактом у ЗСУ, для яких захист Вітчизни став професійним обов'язком.

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини