Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 05:05:57

Рятувальники ліквідували пожежу на території ПАТ "ЧеЗаРа"

22.06.2016   15:58Агенцiя

21 червня о 16:54 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу градирні розташованої на території ПАТ “ЧеЗаРа” в м. Чернігові по вул. Захисників України, 25.

За підвищеним номером виклику на місце події оперативно прибуло 9 відділень пожежно-рятувальних підрозділів міста. На цей час відбувалося відкрите горіння як в середині градирні так і на зовні. Вогнеборці о 17:08 локалізували пожежу та о 17:53 остаточно ліквідували. Подано 4 ствола РС-70 та 1 ствол ПЛС-20П.

Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено дерев'яні конструктивні елементи на загальні площі 400 кв. м.
На гасіння пожежі залучалось 30 чоловік особового складу та 9 одиниць основної та спеціальної техніки.

Причина пожежі та завдані збитки встановлюються.

На місці події працювала мобільна оперативна група  У ДСНС України  у Чернігівській області на чолі з заступником начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковником служби цивільного захисту Афанас'євим І.М.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).