Рятувальники ліквідовують наслідки негоди
21 червня територією Чернігівської області пройшов буревій. Внаслідок проходження грозового фронту, сталося порушення нормальних умов життєдіяльності населення в Чернігівському, Сновському та Городнянському районах.
![](/uploads/14618-m.jpg)
Ситуація одразу була взята на контроль обласною держадміністрацією та Управлінням ДСНС в області. В районах, що постраждали від буревію, в цілодобовому режимі працюють рятувальники ДСНС, аварійні бригади Обленерго та Укртелекому.
Так, у Чернігівському районі сталося повалення дерев та часткове пошкодження покрівель 43 будівлі різного призначення. Станом на 07:00 22 червня було відновлено в повному обсязі сполучення між 7 населеними пунктами Боровиківської сільської ради, яке було порушено внаслідок повалення дерев. Для проведення робіт залучено 2 бригади Чернігівського райавтодору та відділення Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення обласного Управління ДСНС в області у складі 7 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.
Також в районі без електропостачання залишаються 19 населених пунктів. Відключено 70 трансформаторних підстанцій та 10 АТС. Для проведення відновлювальних робіт залучено 4 бригади Чернігівських районних електромереж.
У Сновському району внаслідок сильних поривів вітру сталося падіння дерев та часткове пошкодження покрівель 4 будівель різного призначення на території с. Петрівка. Для розчищення автодоріг від повалених дерев на території населеного пункту залучено 1 трактор та 5 працівників місцевого сільгосппідприємства ПСП “Яна-Плюс”. Станом на 07:00 розчищено основні проїзди по населеному пункту.
Також, на території району, внаслідок обриву повітряних ліній електропередач залишаються знеструмленими 2 трансформаторні підстанції.
У Городнянському районі внаслідок обриву повітряних ліній електропередач залишаються частково знеструмленими 2 населені пункти - це с. Деревини та с. Дроздовиця.
На в’їзді до м. Чернігова по проспекту Миру в результаті сильного шквального вітру на проїжджу частину автошляху М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі сталося падіння дерева, яке блокувало та ускладнювало рух автотранспорту. Для проведення робіт по розпилюванню дерева залучалися рятувальники Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного Управління ДСНС в області у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.
На даний час по всім вищезазначеним населеним пунктам продовжуються проводитися відновлювальні роботи. Остаточні масштаби наслідків негоди уточнюються.
Жертв та постраждалих серед населення району немає.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.