На кордоні затримано молдаванина, що намагався перевезти в собі наркотики
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», при оформленні на виїзд з України мікроавтобусу марки «Мерседес», на одного з пасажирів відбулося спрацювання службової собаки Претті.
Під час проведення контролю ІІ лінії, прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці, в ході особистого огляду та огляду речей громадянина Республіки Молдова нічого забороненого виявлено не було.
Однак зовсім іншої думки продовжувала дотримувалась Претті. В результаті встановлено, що цей громадянин для переміщення через державний кордон наркотичної речовини, попередньо марихуани загальною вагою близько 10 грамів, проковтнув її.
По факту виявлення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» Кримінального Кодексу України, повідомлено УСБУ в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.