На кордоні з Білорусією прикордонники виявили пристрій для прихованого збору інформації
Учора на кордоні з Білоріссю прикордонники Чернігівського загону виявили у громадяна України засіб для негласного збору інформації.
Так, в міжнародний пункт пропуску «Нові Яриловичі» для оформлення на в’їзд в Україну прибув автомобіль «Опель». Під час проведення заходів контролю прикордонники звернули увагу, що грамаднин не задекларував жодних товарів. Виходячи з аналізу ризиків аби недопустити протиправних дій було прийнято рішення про направлення автівки на поглиблений огляд.
У результаті перевірки спільна прикордонно-митна група виявила засіб для негласного збору інформації. Кулькова ручка із вмонтованою відеокамерою та накопичувачем інформації знаходилася в чоловічій сумочці пасажира, 41-річного громадянина України.
Даний засіб у власника вилучили та передали співробітникам управління СБУ по Чернігівській області. Наразі тривають оперативно-слідчі дії та з’ясовуються всі деталі.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression